Щ О   Н О В О Г О ?

 

🔸Новий екран
У MacBook Air з'явився 15-дюймовий екран Liquid Retina, який є найбільшим і найяскравішим серед усіх моделей MacBook Air. Цей екран підтримує близько 1 мільярда кольорів, що дозволяє не лише працювати комфортно, а й насолоджуватися переглядом фільмів на великому екрані, особливо увечері.

 

🔸Потужний процесор М2
Користувачі отримають більшу продуктивність від гаджета. MacBook Air M2 модель дуже потужна та безвентиляторна, забезпечуючи безшумну роботу навіть при виконанні найвибагливіших завдань.

 

🔸Оновлений дизайн
Незважаючи на свою потужність, MacBook Air M2 все ще залишається легким – важить лише 1,51 кг, має міцний корпус із переробленого алюмінію. Естетичний дизайн та оновлена кольорова гама доповнять будь-який образ – від суворого офісного до вільного стилю. Модель доступна у чотирьох кольорах: темна ніч, космічний сірий, сріблястий та зоряне сяйво.

 

🔸До 20 години роботи без підзарядки
Ваш гаджет зможе працювати та виконувати всі необхідні функції практично весь день – від робочих завдань до розваг.

 

🔸Комфортні відеоконференції
У світі, де всі звикли проводити робочі та особисті зустрічі з друзями онлайн, важливі висока якість камери та звуку гаджета. Завдяки камері FaceTime HD 1080p, новій діагоналі та системі з трьома мікрофонами, розмови відбуватимуться так, наче ви знаходитесь в одній кімнаті.