Samsung Galaxy A33 5G 6/128 Black

Новинка
Цену уточняйте
1
+
шт.
0.186 кг.
128
2400x1080
48 Мп + 8 Мп + 5 Мп + 2 Мп
PLS
2
6.4
6
Nano-SIM
8
13
5000

Samsung Galaxy A33 5G 6/128 Black

Фото Samsung Galaxy A33 5G

Покоління телефонів з 5G

Завдяки модулю підключення до 5G власники смартфона Samsung Galaxy A33 зможуть взаємодіяти із технікою на новому рівні. Плавний онлайн-геймінг, в якому кожен ваш рух без затримок копіюється героєм, стріми без перешкод та перевантажень, надшвидкі прийом та передача даних. Більше немає проблем із мережею – у ваших руках рішення нового покоління, яке дозволяє зробити мобільний телефон основним інструментом для роботи з будь-якої точки.

Фото 1 Samsung Galaxy A33 5G

Ще більше можливостей

Конфігурації моделі враховують потреби різних шарів цільової аудиторії, за рахунок чого ви зможете обрати такий телефон, який стане надійним помічником та справжнім другом. Для зберігання інформації виділено 128 ГБ, які можна розширити за допомогою картки microSD об'ємом до 1 ТБ. При цьому 6 ГБ пам'яті з опцією Extra Virtual RAM забезпечать максимально швидку реакцію на команди. Не обмежуйте себе ні в чому.

Фото 2 Samsung Galaxy A33 5G

Лаконічний аж до дрібниць

Дизайн, у якому вишуканість та мінімалізм виходять на перший план, дозволив створити зовнішню оболонку, що приваблює своєю естетикою. Акуратні тонкі лінії формують корпус, який захищає внутрішні складові та легко утримується долонею. Блок камер зроблений у литому форматі, виходячи безпосередньо із загального простору. Цей хід дав їм максимальний захист від зовнішніх пошкоджень, не дозволивши втратити зовнішній шарм.

Фото 3 Samsung Galaxy A33 5G

Вражаючі барви

Передати всю красу картинки вдалося за допомогою екрана Infinity-U з діагоналлю 6.4”. Кожна деталь промальована на полотні з роздільною здатністю FHD+, матриця Super AMOLED дає відтінкам насиченості, а яскраве сонячне світло не є фактором, що заважає сприйняттю зображення. Реалістичність відтворення колірної гами – один із найпотужніших плюсів Samsung Galaxy A33.

Фото 4 Samsung Galaxy A33 5G

Плавність кожного руху

Передати рух на екрані – окрема робота, в якій задіяно безліч складових смартфона. При цьому, маючи дисплей із частотою оновлення 90 Гц, ви не відчуєте дискомфорту при геймінгу, інтернет-серфінгу, гортанні картинок. Та плавність, з якою здійснюється будь-яка операція, гідна найвищої похвали.

Фото 5 Samsung Galaxy A33 5G

Камера для створення фотошедеврів

Забудьте про фото низької якості та посередні відео – перед вами оптика, здатна розкрити ваш творчий потенціал. Основна камера має матрицю з роздільною здатністю 48 Мп, що дає неперевершену чіткість знімка. Вона доповнюється 8 Мп у вигляді ультраширокої камери, що дозволяє охопити ще більше простору в кадрі. Датчик глибини 2 Мп робить фон таким, що сконцентрує увагу на об'єкті (якщо це необхідно). На закуску додається макрокамера з роздільною здатністю 5 Мп – жодна деталь не сховається.

Фото 6 Samsung Galaxy A33 5G

Засоби штучного інтелекту

Для отримання висококласних фото можна застосувати технології AI, які заточені під оптимізацію кольорогами знімка. Мінімум постобробки – і ви вже можете похвалитися вдалою світлиною у соцмережах!

Фото 7 Samsung Galaxy A33 5G

Тривимірне звучання

Справжні аудіофіли високо цінують звукову складову, що відповідає їх вимогам. І телефон Samsung Galaxy A33 не розчаровує: просторове звучання, як у кінозалі, з ефектом Dolby Atmos повністю занурить вас у феєрію звуку. Прозоре, чисте, насичене – це лише частина епітетів, які можна приписати звучанню моделі, почувши перші ноти з динаміків.

Фото 8 Samsung Galaxy A33 5G

Заряд на дві доби

Важливим фактом при виборі смартфона стала можливість пристрою підтримувати заряд протягом 2-х днів. Тепер не потрібно дбати про перебування біля джерела енергії, можна легко піти на вихідні. Виявитися поза будь-якою активністю користувачеві не загрожує, якщо він сам того не забажає. 5000 мАч стали чудовою базою для тривалого перебування на зв'язку. Заряджання стандарту 25 Вт швидко відновить енергію, коли та закінчиться.

Фото 9 Samsung Galaxy A33 5G

Game Booster для ігроманів

Інструмент оптимізації робочих параметрів Game Booster відстежує активність смартфона, щоб вчасно вивільняти ресурси, потрібні для роботи. Перенаправляючи їх у найважливіші завдання, він керує роботою без шкоди загальному процесу функціонування. Контроль температури та використання заряду, вимкнення фонових дій та непотрібних оповіщень, грамотне використання пам'яті – це вже не телефон, а потужна ігрова платформа.

Фото 10 Samsung Galaxy A33 5G
128
2400x1080
48 Мп + 8 Мп + 5 Мп + 2 Мп
PLS
2
6.4
6
Nano-SIM
8
13
5000
Black
159.7 x 74.0 x 8.1 мм
Вес: 0.186 кг.

Отзывы о Samsung Galaxy A33 5G 6/128 Black

Комментарии ()


    Товары этой категории: