MobiStyle - динамічно розвивається з бездоганною діловою репутацією, метою якої є максимальна доступність мобільного зв'язку та цифрової техніки. 
Концепція компанії полягає в тому, щоб надати клієнту максимум послуг у сфері мобільного зв'язку, якісно та за короткий період часу.
Компаныя «MobiStyle» - один з лідерів продажу засобів мобільного зв'язку та надання сервісних послуг з ремонту та обслуговування мобільних телефонів, комп'ютерів та цифрової техніки у місті Полтава. Успішно працює на даному ринку з 2003. В останні роки активно освоює ринок продукції Apple.
Компанія включає 14 магазинів та 2 сервісні центри
Компанія «MobiStyle» постійно вдосконалює організаційну структуру, впроваджує сучасні стандарти обслуговування, оптимізує асортиментну низку, пропонує споживачам нові види послуг. Компанія «MobiStyle» успішно справляється з усіма труднощами, зумовленими швидким зростанням, що дозволяє їй залишатися однією з найкращих на полтавському ринку з продажу мобільних телефонів та цифрової техніки.

 

Наші цінності

Головна наша цінність – це наші клієнти та їхні інтереси, які стають нашою спільною метою.
Ми не заощаджуємо на наших клієнтах і якості послуг, що виконуються в надії на подяку у відповідь і розташування наших клієнтів, які вони передадуть своїм знайомим і друзям.
Наша цінність – наші співробітники, їх досвід та професіоналізм, які ми спільно використовуємо для найкращого виконання взятих на себе зобов'язань.
Особисті цілі співробітників, при суміщенні яких з метою компанії ми досягаємо результату.
Компанія прагне створення найбільш комфортних умов роботи для своїх співробітників, створення почуття впевненості у своєму майбутньому для найбільш ефективної їх віддачі роботі, розкриття талантів і здібностей.
Ми постійно вдосконалюємо методи та засоби роботи, день у день прагнемо покращення якості виконання поставлених завдань.

Доставка та оплата

Компанія MobiStyle надає такі варіанти доставки:

1. Доставка кур'єром за вказаною при оформленні замовлення адресою з подальшою оплатою після перевірки виробу (вартість доставки товару вартістю до 1500 грн. – 40 грн., від 1500 грн. – доставка безкоштовно!).

2. Самовивіз товару після оплати повної вартості за адресою (вул. Шевченка 42) м-н "MobiStyle" .