Планшет Apple iPad Mini (6 Gen) 256GB Wi-Fi 2021 Purple

Ціну уточнюйте
1
+
шт.
0.293 кг.
256
8.3
2266x1488
A15 Bionic
6
12 Мп
12

Планшет Apple iPad Mini (6 Gen) 256GB Wi-Fi 2021 Purple

Міць в елегантній оболонці

Кожна деталь нового iPad mini приголомшує: витончені лінії, вишукана фактура корпусу, мінімалізм в лаконічному форматі. Родзинкою зовнішності став дисплей, протягнутий від краю до краю, за рахунок чого він займає практично всю площу передньої частини. При цьому рамки гранично вузькі, а краї заокруглені в характерній для Apple манері.

Фото 1 Apple iPad mini

Дисплей Liquid Retina

Неймовірна якість відображення картинки гарантує дисплей з технологією Liquid Retina. Він чудово захищений від відблисків і дає достатню яскравість навіть в умовах сонячного дня. Колірний обхват P3 здатний дати величезну кількість відтінків, які екран відображає на 25% ефективніше, ніж техніка, яка використовує sRGB. Текст буде чітким, під яким би кутом на нього не дивилися. Технологія True Tone підлаштовує підсвічування під поточний рівень освітленості.

Фото 2 Apple iPad mini
Фото 3 Apple iPad mini

Зручний стилус

Застосовуйте Apple Pencil, щоб створювати начерки, малювати ескізи або швидко робити нотатки. Конструкція стилуса дозволить прикріпити девайс на бічну рамку iPad mini, щоб здійснити підзарядку. Інструмент чутливий до сили натискання і нахилу, за рахунок чого стане відмінною «робочою конячкою» для ілюстраторів і дизайнерів. Перемикання з режиму малювання в ластик здійснюється подвійним кліком по чутливій області.

Технологія Touch ID

Вбудований датчик зчитування відбитків пальців має багатофункціональне значення. Він вбудований у верхню кнопку, за рахунок чого користувачеві буде зручно його активувати і не зачепити випадково. Крім того, що інструмент підтримує безпеку самого девайсу, здійснюючи розблокування тільки по знайомих відбитках, ви зможете використовувати його для роботи з окремими сайтами і додатками, оплати придбань та ін.

Фото 4 Apple iPad mini

Інноваційний чіп A15 Bionic

Використання сучасного чіпа A15 Bionic з 5-нм архітектурою зробило революцію в своїй сфері: колосальний приріст продуктивності при зниженні енергоспоживання відкриває кардинально нові можливості. Вимогливі до графіки ігри, редагування зображень в Photoshop, зйомка у високій якості – для цього «заліза» немає нічого неможливого. На 40% більш потужний процесор і підвищена в 2 рази здатність до навчання системи Apple Neural Engine зводить модель в ранг студійного обладнання.

Фото 5 Apple iPad mini
Фото 6 Apple iPad mini

Удосконалений акумулятор

Літій-полімерна батарея нового зразку дає гаджету до 10 годин безперервного функціонування (перегляд відеоконтенту або інтернет-серфінг при підключенні до Wi-Fi). Користувач може вибрати тип сесії відновлення енергоресурсів – «рідним» зарядним пристроєм або через порт USB-C від ПК.

Безпровідний зв'язок

Підтримка бездротових форматів зв'язку особливо важлива для користувачів iPad mini. Так пристрій стає практично нічим не обмеженим у функціоналі, що дає вам повну свободу дій. Протокол Wi-Fi 6 забезпечує гранично швидку передачу даних за допомогою мережі інтернет. Підтримка LTE Advanced у поколінні 5G – запорука якісного зв'язку в будь-якому місці, де б ви не опинилися.

Фото 7 Apple iPad mini

Універсальний порт USB-C

У новому iPad ви знайдете порт USB-C, що став універсальним засобом зарядки для портативної техніки. При цьому його також використовують для передачі даних зі швидким обміном файлами і в якості роз'єму підключення всіляких аксесуарів. Урізноманітніть функціонал за допомогою допоміжних девайсів.

Фото 8 Apple iPad mini
Фото 9 Apple iPad mini

Будьте в центрі уваги

Функція "В центрі уваги" здійснює захоплення рухомого об'єкту, що робить відеодзвінок органічним і не змусить відволікатися на зміну положення камери. Ви можете переміщатися, не боячись випасти з кадру. Що цікаво, якщо в кадрі з'являються інші дійові особи, його область розширюється для їх захоплення. Інтелектуальний функціонал не упустить жодної деталі.

Ширококутне обладнання

Камера iPad mini з матрицею 12 Мп має ширококутну конструкцію, що доповнюється технологією Focus Pixels. Така діафрагма істотно полегшує процес створення знімків, дозволяючи їм стати ще чіткіше і більш насиченими. За рахунок процесора A15 Bionic в роботу вступає опція Smart HDR 3, яка відмінно деталізує всі об'єкти на освітлених і затемнених зонах.

Фото 10 Apple iPad mini
Фото 11 Apple iPad mini

Ефективний спалах

Задня панель планшета оснащена спалахом True Tone. Вона підбирає рівень інтенсивності при створенні знімка на основі даних про ступінь освітленості в даний момент. Фото, відео, сканування – будь-яке з цих завдань по силі даному обладнанню. А можливість знімати відео перетворює девайс у портативну студію.

Операційна система iPadOS

Взаємодія з основними інструментами відбувається в оболонці iPadOS. Вона має зрозумілий інтерфейс, який не викликає труднощів ні на етапі освоєння, ні при подальшому використанні. База різноманітних жестових команд і підтримка технології Multi-Touch добре пристосували техніку до експлуатації в багатозадачному режимі.

Фото 12 Apple iPad mini
256
8.3
2266x1488
A15 Bionic
6
12 Мп
12
Purple
195.4 x 134.8 x 6.3 мм
Вага: 0.293 кг.

ВідгукиПланшет Apple iPad Mini (6 Gen) 256GB Wi-Fi 2021 Purple

Комментарии ()


    Товари з цієї категорії: