Huawei P Smart Plus

00-00017549
5 997 грн.
1
+
шт.
0.169 кг.
Рассрочка online
4
16 Мп + 2 Мп
IPS
2
6.3
2340х1080
64
Nano-SIM
24 Мп + 2 Мп
8
2.2
3340

Huawei P Smart Plus

 

ЧАРІВНИЙ ДОТИК

Можна вибрати смартфон HUAWEI P smart+ двох кольорів: Black або Iris Purple. Завдяки гарним відтінкам цей зручний смартфон із корпусом зі скла та металу має дуже привабливий вигляд. Екран розміром 6.3 дюйми високої чіткості FHD+ (2340 x 1080) забезпечує бездоганну якість зображення.

 • HUAWEI nova 3i blue gradient finish
 • HUAWEI nova 3i black color
 1.  

ЧОТИРИ КАМЕРИ ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ

За допомогою чотирьох спеціалізованих камер смартфону HUAWEI P smart+ (двох передніх 24 Мп + 2 Мп і двох задніх 16 Мп + 2 Мп) із функціями штучного інтелекту можна робити чудові фотографії високої якості (також зі спецефектами).

HUAWEI nova 3i four cameras

ДВІ ФРОНТАЛЬНІ КАМЕРИ ДЛЯ ЧУДОВИХ СЕЛФІ

Завдяки високій чіткості деталей і точним даним про глибину зображення, які забезпечують дві фронтальні камери 24 Мп + 2 Мп, смартфон HUAWEI P smart+ може надавати вашим селфі більш привабливого та природного вигляду, використовуючи спеціальний алгоритм. Крім цього, потужна функція розпізнавання зображення тла фотографій* може змінювати його вигляд за допомогою штучного інтелекту, щоб підкреслити вашу справжню красу в селфі.

 •  
   
 •  
 •  
   
 •  
 •  
   
HUAWEI nova 3i smart beautyHUAWEI nova 3i smart beauty

ВОЛОДАР СВІТЛА: HDR PRO

Завдяки новітній функції HDR Pro* смартфон HUAWEI P smart+ забезпечує точний баланс фотографій і відео з попереднім переглядом у режимі реального часу – навіть у прямому сонячному світлі.

*Функція HDR Pro працює тільки з фронтальними камерами.
**Фотографію наведено лише для довідки, її не було зроблено за допомогою смартфону.

HUAWEI nova 3i HDR PROHUAWEI nova 3i HDR PRO

Функція QMOJI

Функція 3D Qmojis використовує штучний інтелект для визначення типових виразів вашого обличчя, рухів і слів та створення персоналізованих відео або анімаційних зображень у форматі GIF, які можна використовувати у своїх повідомленнях, щоб зробити їх цікавішими.

HUAWEI nova 3i 3D Qmoji
HUAWEI nova 3i QmojiHUAWEI nova 3i Qmoji
HUAWEI nova 3i 3D Qmoji

ДВІ ОСНОВНІ КАМЕРИ – УСЯ КРАСА ЖИТТЯ НА ФОТО ТА ВІДЕО

HUAWEI nova 3i camera AI scenes foodHUAWEI nova 3i camera AI scenes pandaHUAWEI nova 3i camera AI scenes beachHUAWEI nova 3i camera AI scenes waterfallHUAWEI nova 3i camera AI scenes snowHUAWEI nova 3i camera AI scenes food
HUAWEI nova 3i AI camera scenes

Дві основні камери 16 Мп + 2 Мп з апертурою f/2.2 дають змогу робити фото та відео професійної якості, також зі спецефектами. Завдяки самонавчальним алгоритмам штучного інтелекту, які використовують понад 100 мільйонів зображень, смартфон HUAWEI P smart+ розпізнає 22 категорії з понад 500 сцен для оптимізації параметрів зйомки та досягнення найкращого результату*. Красу життя можна легко зберегти.

*За результатами лабораторних випробувань HUAWEI.
**Фотографію наведено лише для довідки, її не було зроблено за допомогою смартфону.

ЗУПИНІТЬ МИТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ СПОВІЛЬНЕНОЇ ЗЙОМКИ

У режимі сповільненої зйомки 16x Super Slow Motion можна зняти кожний цікавий рух і зберегти швидкі миті в захопливому відео з 480 кадрами за секунду.

HUAWEI nova 3i super slow motion HUAWEI nova 3i super slow motionPlay videoHUAWEI nova 3i super slow motion

ПОТУЖНИЙ ЧІПСЕТ KIRIN 710

Завдяки використанню нового чіпсету KIRIN 710, виготовленого за 12-нанометровою технологією, смартфон HUAWEI P smart+ забезпечує швидке реагування і підтримує функції фотозйомки з використанням штучного інтелекту та ігровий процес з ефектом присутності за допомогою окремих процесорів ISP і DSP*.

*ISP: процесор відеосигналів
DSP: процесор цифрових сигналів

HUAWEI nova 3i Kirin 710 CPU

ІГРОВИЙ ПРОЦЕС З ЕФЕКТОМ ПРИСУТНОСТІ

Завдяки використанню штучного інтелекту з технологією Turbo для графічного процесора, смартфон HUAWEI P smart+ негайно звільняє необхідну потужність чіпсету для забезпечення швидкого реагування. Швидкий і непомітний перехід між зв'язком 4G і Wi-Fi дає змогу користуватися смартфоном без жодних незручностей, навіть якщо в мережі виникають затримки.
У безперервному ігровому режимі приховуються всі сповіщення, крім найважливіших.

*Результати залежать від конкретних ігор і типів ігор, а також локалізації та особливостей використання смартфону.

HUAWEI nova 3i Gaming

РОЗУМНИЙ ШОПІНГ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Щоб знайти потрібну річ у мережі Інтернет для швидкої покупки, достатньо зробити довге натискання на її зображення двома пальцями або просто відсканувати її.

*Потребує додатку Amazon APP. Наявність товарів не гарантується.

HUAWEI nova 3i smart shopping with AI

HUAWEI nova 3i smart shopping with AIHUAWEI nova 3i smart shopping with AIHUAWEI nova 3i smart shopping with AI

ПОШУК ЗОБРАЖЕНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Для впорядкування своїх фотографіях можна завжди скористатися можливостями штучного інтелекту. Завдяки можливості впорядкування за датою, місцем зйомки, зображеною особою або навіть річчю, штучний інтелект значно полегшує впорядкування фотографій і пошук потрібних зображень.

HUAWEI nova 3i AI image searching

НАДІЙНИЙ ЗВ'ЯЗОК ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

 • Завдяки адаптивній функції забезпечення з'єднання за допомогою штучного інтелекту, яка автоматично пристосовується до нових умов, ви завжди залишатиметесь на зв'язку. Вона швидко відновлює зв'язок у мережі 4G і оптимізує параметри з'єднання в мережі.

 • Система HUAWEI GEO 1.5 забезпечує більш точне визначення місця знаходження і працює навіть у тунелях.

 • Завдяки аналітичним можливостям і системі приглушення навколишніх шумів із використанням штучного інтелекту забезпечується висока якість звуку під час телефонних розмов.

HUAWEI nova 3i AI connectivity

4
16 Мп + 2 Мп
IPS
2
6.3
2340х1080
64
Nano-SIM
24 Мп + 2 Мп
8
2.2
3340
White
157,6 x 75,2 x 7,6 мм
Вес: 0.169 кг.

Отзывы о Huawei P Smart Plus

Комментарии ()


  Товары этой категории: