Фітнес-браслет Redmi Smart Band Pro Black

00-00061220
Цену уточняйте
1
+
шт.
0 кг.
42.04 x 24.44 x 10.85 мм

Фітнес-браслет Redmi Smart Band Pro Black

Нова якість життя з Redmi

Яскравий та стильний фітнес-браслет Redmi Smart Band Pro з 1.47-дюймовим дисплеєм AMOLED і режимом Always-on надає швидкий доступ до актуальної інформації. Безперервний моніторинг пульсу, вимірювання SpO₂, відстеження активності та фаз сну дозволяють вести здоровий спосіб життя та стежити за своїм самопочуттям. Браслет працює без підзарядки до 14 днів, тому, вирушаючи на вихідні за місто, вам не обов'язково брати із собою підзарядку.

Фото 1 Redmi Smart Band Pro

Легкий доступ до інформації

Браслет отримав 1.47-дюймовий кольоровий екран AMOLED з режимом Always-on. Співвідношення екрану до корпусу складає 66.7%, завдяки чому на екрані міститься ще більше елементів. Просто підніміть зап'ястя, щоб отримати актуальну інформацію з багатьох питань. А міцний та гнучкий браслет дозволяє носити пристрій, не знімаючи та відчуваючи дискомфорту.

Фото 2 Redmi Smart Band Pro

Чітка та яскрава картинка

Завдяки охопленню 100% NTSC, щільності пікселів 194*368 та яскравості до 450 нит будь-яка інформація на дисплеї вашого браслета легко сприймається з першого погляду навіть у яскраву сонячну погоду. Встановлюйте будь-який циферблат із доступних у додатку варіантів, щоб перетворити Redmi Smart Band Pro на унікальний гаджет, що відповідає вашому стилю та настрою.

Фото 3 Redmi Smart Band Pro

110+ видів тренувань

За допомогою вдосконалених датчиків Redmi Smart Band Pro відстежує 110+ спортивних режимів та надає точну інформацію про кожне тренування. Слідкуйте за станом організму, отримуйте актуальні дані про частоту серцевого ритму, спалені калорії, прогрес і особисті досягнення.

Фото 4 Redmi Smart Band Pro

Автоматичне визначення тренування

Фітнес-браслет автоматично визначає три види тренування: тренування на біговій доріжці, біг на вулиці, прогулянка на відкритому повітрі. Тому вам не обов'язково гаяти час на налаштування, а можна відразу зосередитися на фізичній активності.

Фото 5 Redmi Smart Band Pro

Стандарт 5АТМ

Корпус браслета має водозахист 5АТМ, а це означає, що він витримує занурення під воду на глибину до 50 м. Чи плавати, вирішувати тільки вам. Redmi Smart Band Pro підтримає будь-яке рішення.

 
Фото 7 Redmi Smart Band Pro

Моніторинг пульсу

Redmi Smart Band Pro оснащений високоточним сенсором, який цілодобово стежить за частотою серцевого ритму та оперативно повідомляє про критичні відхилення вібрацією. Ознайомитись з оперативними показниками можна прямо на екрані пристрою або у додатку, де вам доступна докладна статистика за період.

Рівень насичення крові киснем

Redmi Smart Band Pro з інтегрованим датчиком вимірює рівень насичення крові киснем (SpO₂) та допомагає стежити за своїм самопочуттям у будь-якій ситуації. Браслет також відстежує вміст кисню в крові під час сну, щоб надати повну інформацію про якість нічного відпочин.

Фото 8 Redmi Smart Band Pro

Моніторинг сну

Redmi Smart Band Pro контролює тривалість відпочинку та фази сну, щоб на основі отриманих даних сформувати поради щодо покращення якості відпочинку. Ознайомтеся з детальною інформацією про основні показники сну у програмі на своєму смартфоні.

 

Дихайте глибше

Якщо фітнес – браслет Redmi Smart Band Pro визначає, що ви перебуваєте в стані стресу, він пропонує розслабитися та зробити спеціальні дихальні вправи, які допоможуть знизити напругу та відновити душевну рівновагу.
Браслет допомагає стежити за фізіологічними циклами жіночого організму, щоб повністю контролювати ситуацію та краще розуміти своє тіло.

Фото 10 Redmi Smart Band Pro

Висока автономність

Redmi Smart Band Pro отримав потужну батарею, яка підтримує його роботу на одному заряді до 14 днів у режимі звичайного використання та до 20 днів при активації енергозберігаючого режиму. Поповнення заряду акумулятора відбувається за допомогою нової магнітної зарядки. Тепер не потрібно виймати корпус із ремінця, щоб поставити пристрій на підзарядку.

Фото 11 Redmi Smart Band Pro
Black
Вес: 0 кг.

Отзывы о Фітнес-браслет Redmi Smart Band Pro Black

Комментарии ()


    Товары этой категории: