Bluetooth колонка Pixus Rave

00-00071968
2 800 грн.
1
+
шт.
0.75 кг.
Розстрочка online
1
microSD, Bluetooth, AUX
Bluetooth 5.0
Нет
2500

Bluetooth колонка Pixus Rave

Розкачайте вечірки!

Pixus RAVE - 40W потужного звуку!
Перетвори вечірку на справжній домашній РЕЙВ разом з новою блютуз колонкою Pixus RAVE!
40 Ватт потужного звуку з парних динаміків розкачайте будь-яку вечірку, щоб її надовго запам'ятали всі учасники! Чистий звук, виражений бас, пасивний радіатор та можливість створення TWS пари з двох колонок RAVE (разом буде вже 80W приголомшливого звуку) – колонка RAVE просто створена для незабутнього, музичного «руха»! Pixus RAVE – твій персональний музичний РЕЙВ!
Захист на всі випадки життя!
Outdoor у поході або домашня тусовка – неважливо, все підходить, адже Pixus RAVE має надійний захист від води IPX7. З таким захистом блютуз колонка RAVE витримає не тільки бризки води, а також занурення під воду до 1 м. Розлиті напої, або навіть занурення в басейн не зупинять музику, а разом з нею і твою вечірку! Тільки пам'ятай, що RAVE – це не підводний бокс, грати на дні басейну чи пивної бочки колонка довго не може) Стильний дизайн та майже армійський захист – поєднуй все найкраще разом з Pixus RAVE!
Bluetooth 5.0 швидше та краще!
Pixus RAVE оснащений Bluetooth 5.0, який забезпечує вдвічі швидше та краще зв'язок у порівнянні з попередньою версією Bluetooth 4.2. Достатньо один раз підключити колонку RAVE до смартфону або іншого пристрою через Bluetooth і надалі колонка автоматично підключатися, як тільки ти її увімкнеш! Раз, два – РЕЙВ! Будь у топі трендів та технологій!
Повний «фарш»
Разом із колонкою Pixus RAVE не потрібно бути прив'язаним до смартфону, щоб насолоджуватися музикою! Окрім Bluetooth 5.0, RAVE може відтворювати музику з microSD карти або через AUX кабель, що входить у комплект! Додай можливість створення TWS пари та в одній колонці ти отримуєш набір музичного центру!
Pixus RAVE - реально повний "фарш"!

1
microSD, Bluetooth, AUX
Bluetooth 5.0
Нет
2500
Black
200×78×62 мм
Вага: 0.75 кг.

ВідгукиBluetooth колонка Pixus Rave

Комментарии ()


    Товари з цієї категорії: