Apple Earpods with Lightning connector

00-00000052
1 000 грн.
1
+
шт.
0.01 кг.
Розстрочка online
Проводное
20 - 20000 Гц

Apple Earpods with Lightning connector

Чудове звучання

Сучасні навушники Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A подбають, щоб улюблена музика доставляла вам набагато більше задоволення від прослуховування. Для цього вони мають глибші та багатші баси, а динамік всередині таким чином, щоб звести до мінімуму втрату звуку. Це дозволяє з головою зануритися у світ музики, відчуваючи кожну ноту.

Фото 1 Навушники Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A White
Фото 2 Навушники Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A White

Продуманий дизайн

Форма навушників дещо відрізняється від традиційних круглих моделей, оскільки дизайн Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A визначається виключно геометрією вуха. Таким чином, вони неймовірно зручні і не викликають дискомфорту навіть після тривалої експлуатації.

Високі експлуатаційні якості

Навушники відмінно взаємодіють з усіма пристроями, що мають роз'єм Lightning і підтримують iOS 10 або новіше, включаючи iPod touch, iPad і iPhone. Більш того, спеціальний захист від поту і води дозволить експлуатувати модель навіть в найсуворіших погодних умовах.

Фото 3 Навушники Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A White
Фото 4 Навушники Apple iPod EarPods with Mic Lightning MMTN2ZM/A White

Комфортне керування

Розробники обладнали навушники вбудованим пультом керування, за допомогою якого ви можете легко регулювати гучність, перемикати музику і відео, а також відповідати і завершувати дзвінки. Ідеальний варіант для щоденного використання.

Проводное
20 - 20000 Гц
White
Вага: 0.01 кг.

ВідгукиApple Earpods with Lightning connector

Комментарии ()


    Товари з цієї категорії: